Kuşkonmaz Bari̇yer Nerelerde Kullanılır ?
Buradasınız: Anasayfa / Blog
5 Eylül 2019, Perşembe
Kuşkonmaz Bariyer Nerelerde Kullanılır ?
Kuşkonmaz bariyer nedir ? Kullanım alanları nelerdir ?
Kuşkonmaz Bariyer Nerelerde Kullanılır ?

Kuşkonmaz Bariyer Nedir ?

Kuşların her alanda sesleri ile insanlara huzur verdiği söylenebilir. Ancak kuş sesi cıvıltısı her ne kadar hoş olsa da bazı zamanlarda kuşların taşıdığı hastalıklar dışkı yolu ile insanlara bulaşabilmektedir. Ayrıca kuşların üzerinde bulunan küçük parazit böceklerin ( pire, kene ) insanların üzerlerine bulaşma gibi riskleri de bulunmaktadır. Çoğu insanın balkonuna yuvalanan ve beraberinde dışkı, tüy, parazitler, yuva pislikleri insan sağlığını riske ettiği gibi aynı zamanda görüntü kirliliği de oluşturmaktadırlar.

Bu gibi durumlarda tabi ki kuş yuva yapmasın ya da balkonuma, pencere kenarına gelmesin diye kimse nöbet tutamayacağı için sizlere plastik malzemeden üretilen kuşkonmaz bariyer önermekteyiz. Oldukça şeffaf ve estetik görünümü ile güvercin, karga, martı vb. tüm kuşların o yuva yapabileceği ya da konabileceği bölgelere bu malzemeyi kolay bir şekilde montaj ettiğiniz zaman tüm bu sorunlardan kurtulmuş olacaksınızdır.

Fabrikalar, Depolar ve Şantiyeler Kuşkonmaz Bariyeri Kullanıyor!

Fabrika ve depoların en büyük sorunlarından birisi hiç kuşkusuz başta güvercinler olmak üzere devamında akıllara gelebilecek tüm kuş türlerinin ana sorunu olmaya başlamıştır. Depoların havalandırma camlarından ya da rampa kapılarından içeri giren ve deponun içine yuvalanan bu kuşlar belli bir zaman sonra depodaki malzemelerin üzerlerine dışkılarını bıraktıkları için hiç hoş olmayan görüntülere sebep olmaktadırlar. Bu yüzden hala depolarda kuşkonmaz bariyer kullanmayan varsa tavsiye edeceğimiz etkili bir malzemeyi kullanmanızı önermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın