Üretim
Buradasınız: Anasayfa / Üretim
Üretim

ÜRETİM

Faaliyete başladığımız 2001 yılından günümüze Üniversiteler, Kurumlar ve Müşterilerimizden gelen bilgiler ışığında Fare, Haşere, Kuş vb. gibi hastalık taşıma riski olan canlılara karşı, hayatımızda olma/olmama yerlerinin kontrolünün sağlanması gerektiği yerlerde mücadele ettiği canlıya hayati zarar vermeme gayretiyle fiziksel, işitsel ve görsel sistemler üretmekteyiz.


• Kuşlar için UV’ li (güneşe dayanımlı) özel mühendislik plastiklerinden üretilen Expel Plastik Kuşkonmaz’lar.


• Farelere karşı insan kulağının duyamadığı sadece farelerin duyabildiği yüksek frekanslı ses dalgalarını ortama yayan ve farelerin bu ses dalgalarına alışmalarına engel olacak şekilde çalışan Expel Ultrasonik (Ultrasonic) Fare Savar,


• Kanatlı uçan haşereleri (Kara Sinek, Sivri Sinek, Güve vb.) iç mekanlarda UV ışık ile kendine çekip yapışkan levhaya tutundurarak yakalayan Expel Yapışkanlı Sinek Tuzağı sistemleri üretmekteyiz.


Sistemlerimiz Üretici Firmalarımız (endüstriyel kuruluşlar) ve ev kullanıcıları için uygundur. Ayrıca kurum ve kuruluşlarımıza özel ihtiyaçları doğrultusunda Üniversite, Ar&Ge-Kuluçka Merkezleri, Firma ortaklı üçlü (triad) projeler geliştirmekteyiz.

ÜRETİM VİDEOLARIMIZ

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın