Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Ürünlerimiz hiç bir canlıya zarar vermez, öldürmez. Tamamen zararsızdır.

DÜNDEN BUGÜNE

2001 yılından beri faaliyet gösteren Ultrasan Elektronik Ltd. Şti.; çalışanları, iş ortakları, müşteri ve tüketicileriyle birlikte yürümeyi ilke edinmiş teknolojik üretim sistemlerine sahip, çevreye, insan ve hayvan sağlığına duyarlı öncü bir firmadır.
Zararlı tabir edilen canlılara karşı zehirsiz alternatif mücadele teknikleri geliştiren Ultrasan Ltd. Şti.’ nin amacı; bugün ve gelecekte dünyanın önde gelen ‘’Zehirsiz Mücadele Yöntemleri’’ geliştiren firmalar arasında yer almaktır. Çünkü bizce doğada her canlının yaşam hakkı vardır. Bu ekolojik besin zinciri hayatın sürekliliği için şarttır. Yok edilmeye çalışılan her bir besin zinciri halkasının üst kategorisinde yaşayan canlılarda nüfus azalması; alt kategorisinde bulunan canlılarda popülasyon artışı olacağından her canlının besin zincirinde bulunan konumunu korumak gerekir. Örnek vermek gerekirse; siz doğada yılanları yok ederseniz yılanla beslenen üst gruptaki büyük yırtıcı kuşlar da azalabilir veya alt grupta yılanın beslendiği fare popülasyonunda nüfus artışı görülür. Bu detayı unutmadan mücedele etmek gereklidir.


İzmir Türkiye’ de üretim yapan firmamız; EXPEL markasıyla dünyaya üretimi olan sistemlerin satışını yapmaktadır.


ULTRASAN ÜRETİM KÜLTÜRÜ

2001 yılından günümüze firmamızı pazar lideri konumuna getiren azim, zaman içinde oluşan titiz üretim kültürümüzdür. Çok çalışmak ve kaliteden ödün vermeden, ekonomik olarak tüketicinin memnuniyet duyacağı sistemler üretiyoruz.

VİZYON – MİSYON – DEĞERLER

Vizyonumuz, Fare, haşere ve kuş gibi zararlı tabir edilen canlılara karşı dünyanın önde gelen zehirsiz mücadele teknikleri üreten şirketlerinden biri olmak.
Misyonumuz, Müşterilerimizin beklentilerini; kalitesi, hizmeti ve yaratıcılığıyla gerçeğe dönüştürmek. Müşterilerimize en uygun yöntemleri sunarken çevreye karşı her zaman duyarlı olmak.
Kurumsal Değerlerimiz; dürüstlük, mükemmeli aramak, çalışanlarına ve iş ortaklarını bilgilendirerek memnuniyeti sağlamak, bilinçli çevre sorumluluğu ile doğayı kirletmeyen, geri dönüşümü olan malzemeler kullanmak.
Kalite ve Çevre Politikamız; Vizyon hedeflerimiz doğrultusunda iyi yönetim, müşteri ve çalışanlarımızın beklentilerini karşılama gayreti, sürekli iyileştirme için geri dönüş bilgilerine değer vermek, üretimde referans noktaları tayin etmek ve kaliteli üretimden ödün vermemek.

ÇEVRE POLİTİKASI

Hammadde kaynak kullanımında %100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaktır. Çevreye duyarlı üretim yapılmaktadır.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın